Sitene Hava Durumu Kodu Ekle

Aşağıdaki formu kullanarak sitenizin renklerine uygun kod oluşturunuz. Ardından aşağıda oluşacak olan kodu sitenize yapıştırarak sitenizde dilediğiniz şehrin hava durumunu ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Arkaplan: Metin:

Örnek Hava Durumu Widgeti


Yukarıdaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırarak örnekte gördüğünüz hava durumu bandını widget şeklinde sitenizde kesintisiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Hava durumu Kodu Ekleme Hakkında Destek

Siteme hava durumu kodu ekleme işlemini nasıl yapabilirim?

Sitenize hava durumu kodu eklemek için önce sayfamızın üst kısmından il ve ilçe seçmelisiniz. Ardından dilediğiniz arka plan ve metin rengisi seçtikten sonra "Kod Oluştur" düğmesini tıklamalısınız. Bu düğmeye tıkladığınızda aşağıdaki örnek hava durumu kodu sizin belirlediğiniz şekilde değişecektir. Bununla birlikte hava durumu bandının yanında bulunan kod da değişecektir. Bu kodu sitenizdeki her hangi bir sayfanın yan sütununa ya da sizim belirlediğiniz bir yere yapıştırmanız yeterlidir. Böylece anlık olarak şehrinizin 7 günlük hava durumu verileri sürekli güncellenerek sayfanızda yer alacaktır.

Hava durumu verileri ile ilgili telif sorunu yaşar mıyım?

Sitemiz hava durumu verilerini abonesi olduğu uluslararası bir şirketten sağlamaktadır. Abonelik sözleşmesi gereği bu verileri hava durumu widgetimizi kullanan diğer sitelerle de paylaşabilmekteyiz. Dolayısı ile hava durumu verilerinin sitenizde yayınlanması ile ilgili hiçbir telif sorunu yaşamazsınız. Hava durumu widgetleri ile ilgili tüm yasal sorumluluklar da Havaguncel.com sitemize aittir. Hava durumu kodlarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Hava durumu widget kodunu siteye ekleme konusunda sizden yardım alabilir miyim?

Kodları sitenize yerleştirme konusunda sorun yaşamanız durumunda sayfamızın üzerindeki menü kısmından iletişim sayfamıza ulaşarak bizlere sorun hakkında bilgi vermeniz durumunda çözümü ile ilgili mesajımızı mail adresinize gönderebiliriz.

Kodlarda değişiklik yapabilir miyim?

Kodların sitenize uyumlu olabilmesi için istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Kodlar üzerindeki renk ve ebat değerlerini değiştirebilirsiniz. Sayfa yazılımımız bu değişiklikleri destekleyecek şekilde hazırlanmıştır.

Widgetin genişliği sitemin sütun genişliğine neden tam uyum sağlamadı?

Widget genişliğimiz varsaılan olarak 290px olarak ayarlanmıştır. Ancak siz bu değeri sütun genişliğine uyacak şekilde artırıp azaltabilirsiniz. Eğer siteniz mobil uyumlu ise "290px" değerini "100%" olarak değiştirirseniz widget esnek hale gelecek ve sütununuzda tüm ekran boyutlarına uyum sağlayacak şekilde yer alacaktır.